Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "Eldobott" a fiam. A szerelem...

"Eldobott" a fiam. A szerelem kicserélte a szívét, és ez nagyon fáj nekem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyedül felneveltem nagyon nehéz körülmények között a ma 32 éves akkor galamblelkű,remek fiamat,hisz erre neveltem,hogy jó ember legyen.Az első 6 éves élettársi kapcsolata tönkre ment.(Külföldön dolgozott,kihasználták anyagilag,lelkileg)Nem tetszett nekem ez a kapcsolat csupán azért,mert a 16 éves lány iskolázott szülei megengedték,hogy odaköltözzön.6 év múlva a lány elküldte,mondván hogy élni akar,szüneteltessenek. Haza költözött,pár hónap után ugyan ebbe a "vödörbe esett"annyi különbséggel,hogy ez a lány is dekoratív 17 éves,és szintén szülői engedéllyel ott lakik.Ennek már 3 éve.Beletörődtem,mert nem akarok régi módi lenni,de az nagyon rosszul esik,hogy egy utcával arrébb laknak,és ennek ellenére,hogy ismerjük egymást évek óta,olyanok mintha lenéznének.Pl:húsvéti locsolás,vagy egy szalonnasütés (annak ellenére,hogy szeretnek "bulizni"kirándulni soha nem hívnának.Én mindig üzentem a gyerekekkel amikor eljöttek ebédelni,hogy bár otthon ülők vagyunk a férjemmel, menjünk együtt akár kirándulni,vagy strandra,de mindig találnak kibúvót.Tehát vettem azt a bizonyos lapot,hogy nem vagyunk egy hangon.A fiam mellettük van amikor rákérdezek,hogy miért szégyellnek minket?Leszól,hogy nem igaz.Ma két hónapja csúnyán összevesztünk cheten a fiammal,azóta nem beszélünk.Nagyon ritkán járunk bálba,akkor elmentünk,és a lány szülei is.A lényeg,hogy egy asztalsornál ültünk velük,és köszönésen kívül még csak oda sem jöttek hozzánk. Táncolni sem kellett volna felkérni,mert nem szoktunk,de akkor telt be a pohár száűmomra,amikor minden munkatársam,főnököm kérdezősködött,hogy talán nem vagyunk beszélő viszonyba? Bevallom türelmemnek véget ért,és inkább hazakullogtunk,nem akartam magyarázkodni senkinek.Másnap szóvá tettem a fiamnak,és még neki állt feljebb.Én csak annyit vártam,hogy azért legalább ilyenkor egy szó erejéig beszéljünk,többet nem.És megkaptam tőle,pártolta őket.Annyit mondtam,ezek után nem musszály hazajönnöd sem akkor ha így látod,és szóba sem áll velem,a lány sem,aki most készül az érettségijére.Tudja milyen lelkiválságban vagyok,hisz másfél élve temettük súlyos rákbeteg anyámat,négy hónapja szintén rákbeteg 56 éves bátyámat,tudja,hogy emészt a bánat,és már ő is ezt csinálja.Se névnap,se nőnap,az anyák napjára nem is számítok ezek után,hogy gondol rám.Én mindig próbáltam a helyes útra vezetni,büszke is voltam rá,(anyagilag is segített,de azt is mondtam,hogy az érzések,és anyagiak között nagyon-nagy különbség van.Voltak összezördüléseink,mindig én engedtem,de most azt mondtam elég volt,én nem közeledek ilyen áron.Nagyon fáj érte a szívem,de valami azt súgja,hogy ne én közeledjek.Ti mit csinálnátok az én helyemben?
2016. ápr. 21. 12:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
58%

" fiam mellettük van amikor rákérdezek,hogy miért szégyellnek minket?"


Ne haragudj, de ordas nagy paraszt vagy. Ilyen bunkó dolgot kérdezni, csak mert nem hívnak sehova? Az én szüleim se hívták soha sehova az anyósomékat és fordítva, ez nem szokás.


33F

2016. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%

Az én tesom, is ezt csinálta. Annyira belemelyedt a barátnője családjába, hogy minket meg a szulinapjara se hivott meg. Anyu belerokkant, aztan a tesom szeme is kinyílt, hogy ez nem jo de mar a felesége a lány gyerekük is van.

Jobb lett a kapcsolat de mar nem a regi, sose lesz.


Semmit nem tudsz tenni, az ido oldja meg. Esetleg annyi, hogy ne keresd a család társaságát es foleg ne veszekedj a fiaddal emiatt, nem kötelező barátkozni...

2016. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
50%

Első válaszoló, te vagy ordas paraszt, es egy neveletlen, tiszteletlen ember. Mellesleg az általad idézett mondat pont telitalálat a kérdező részéről, bennem is felmerülne, hogy ha nem hív sehova a gyerekem, akkor nem szégyell-e.

Szerintem én nem tennék semmit. Nagyon fájna, ami történik, de tudomásul vennem, hogy nem tehetek erőszakot a gyerekemen. Es próbálnék nélküle élni, abban a reményben, hogy egyszer változás lesz.

2016. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy a fiad kicsit pedo?

Szereti a kiskorúakat?

2016. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

"Egyedül felneveltem" "hogy bár otthon ülők vagyunk a férjemmel"

Ez? lehet, hogy úgy gondolják, el vagy a férjeddel. Szerintem várd meg, míg ő közeledik. Addig is nagyon fontos lenne, hogy találj magadnak valami mindenki mástól független munkát, tevékenységet, ami teneked fontos, másokat segítesz vele, és érzed hogy jó amit teszel.

2016. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ez jutott az eszembe,hogy a fiad beteg. Pedofil. Mindig a 16-17 éve leánygyermekeket hajkurássza? Szép nevelés. Én 35 éves vagyok ,és férfi. De soha ilyen gusztustalan dolog,hogy 17 vagy fiatalabb leánygyermekkel legyek.... szóval a fiad vidd pszichologushoz,vagy pszichiáterhez. Beteg elme,veled együtt. Mert te sem vagy tiszta fialás. Ugyanis azt sem bánnád,ha veled maradna örökre. Engedd már azt a beteg szerencsétlen kölyköt élni basszus. Mert így semmi nem lesz belőlle,csak ha elkaparnak téged,egy börtöntöltelék. Aki fiatal lányokat fog molesztálni.
2016. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
71%
35 éves ffi!Nekem is az jött le,hogy pedofil meg a nő nyavajgása.
2016. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
6%
Így van.
2016. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
47%

Mióta pedofil akinek tetszenek a 16 éves csajok?

Az a pedofil akinek beteg módon a 5-8 éves kislányok tetszenek.

Mennyi vén trotty nyanya van itt az oldalon :D

2016. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
85%

Lehetséges, az hogy a lány szülei gazdagok? Mert akkor előfordulhat ilyen helyzet. Ahogy elolvastam, úgy értelmeztem, hogy még csak 1 éve vagy pár hónapja vannak együtt. Ráadásul ha a lány érettségizik most, elég fiatal lehet. Előbb utóbb vége lesz a kapcsolatnak, nem rosszból mondom, de az a lány is majd azt fogja mondani, hogy élni akar még. A fiú pedig akkor fog visszajönni, és bocsánatot kérni. Vagy a maga útját fogja járni. Nem kell idegesnek lenni, vagy elkeseredettnek emiatt. Én bocsánatot kérnék a fiamtól, megmondanám, hogy bármikor jöhet ha szüksége van rám. A szeretetem feltétlen. Nem kell a lány szüleivel sem foglalkozni, és azzal sem hogy mit mondanak mások. Nem lehet tudni, hogy meddig tart a kapcsolat, mi lesz utána. Miben lehet majd még segíteni. Olyan emberekkel pedig nem kell foglalkozni, akik lenézik a másikat. Semmi képpen. Ők sem különbek senkinél. Biztos vagyok benne, hogy ha bocsánatot kérsz a fiadtól, és nem fogod erőltetni a kirándulást, meg a felköszöntéseket. Vissza fog térni. És előbb utóbb ő is belátja, hogy nem vette észre, hogy mennyire bánt téged, vagy hogy más pártját fogta. Csak minden idő kérdése, és soha semmit nem szabad erőltetni, mert akkor inkább csak az ellenkezőjét lehet majd kiváltani. Nekem ez a tapasztalatom. Beszéljétek meg, és béküljetek ki, akkor is ha továbbra sem fogtok eljárni kirándulni.

Vagy ha a nem szerentének összeülős vacsorát rendezni a lány szülei. Ez csak egy pillanatnyi állapot, ha esküvőről lesz szó, akkor lehet megváltozik a helyzet, lehet csak 10 év múlva. De emiatt ne veszítsd el a fiad. Biztos hogy szeret téged, és most szerelmes, nem vesz észre semmit.

2016. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!